Hatice DEMİRCAN

Öğrenme ve Yetenek Geliştirme Koordinatörü

HATİCE DEMİRCAN

1979 doğumlu olan Hatice Demircan, İstanbul Üniversitesi “Uluslararası İlişkiler” bölümünü tamamladıktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi’nde “İnsan Kaynakları Yönetimi” alanında yüksek lisans yaptı.

Çalışma hayatına lojistik sektöründe başladı ve sırasıyla Barsan, Akenerji, DHL gibi bilinirliği yüksek ulusal ve uluslararası firmalarda İK süreçleri ile ilgili olarak 15 se-neden fazla çalıştı.
Özellikle DHL’de çalıştığı 4 yıl boyunca bir çok kez liderlik eğitimleri ve geribildirim eğitimleri vererek yönetim ekibini güçlendirdi. Yurtdışında Master Facilitator eğitim-lerine katılarak bu konuda sertifika aldı. Çalışan bağlılığı, motivasyon, eğitim ve ge-lişim, kariyer ve yetenek yönetimi en güçlü olduğu İK alanlarıdır.

Halen İnci GS Yuasa şirketinde Öğrenme ve Yetenek Geliştirme Koordinatörü olarak tepe yönetim ve orta kademe yönetimin koçluk ve mentörlük süreçlerinde; çalışanların kişisel gelişim süreçlerinde yönlendirici, eğitici ve destekleyici olarak çalışmaktadır.

Kişisel gelişimi hayatının odak noktasına koyan Demircan için koçluk yolculuğu 2017 yılında başlamış ve ACC koç olarak son 2 senedir yönetici koçluğu ve yaşam koçluğu yapmaktadır.

Sosyal sorumluluk süreçlerini desteklemek üzere son 1 yıldır “Yenibir Lider Derneği” ne üye olmuş ve profesyonel iş hayatındaki genç yöneticilere gönüllü koçluk yapmaktadır.

Alınan Eğitimler

Transaksiyonel Analiz
Agile HR
Akredite Koçluk Eğitimi/ Adler
Liderliğin Temelleri/ Belçika
Duygusal Zeka 21. Yüzyıl Liderliği/ Almanya
Proje Yönetimi/ DMAIC Metodolojisi
Eğiticinin Eğitimi/ Baltaş/ TMI
Ekip Yönetimi
Yöneticiler İçin Koçluk
Yaratıcılık Sanatı
Insights Discovery/ Almanya
Ücret Yönetimi
İş Değerleme
Üst Düzey Yönetici Ücretlendirmesi/ İngiltere
Envanterlerle Kişilik Analizi
Eğitimde Yatırımın Geri Dönüşü/ ROI